خانه / اخبار / دفتر ارتباطات مردمی فرهاد فلاحتی در شهر حاجی‌آباد افتتاح شد

دفتر ارتباطات مردمی فرهاد فلاحتی در شهر حاجی‌آباد افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از زیرکوه، پیش از ظهر امروز با حضور حجت‌الاسلام موسی قربانی نماینده چندین دوره مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه زیرکوه، جمعی از مسؤولان و حضور پرشور مردم دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم در مجلس دهم در شهر حاجی‌آباد افتتاح شد.

فرهاد فلاحتی در این مراسم از حضور همه کسانی که در مراسم افتتاح دفتر شرکت کرده‌اند، تشکر کرد و اظهار داشت: مردم شهرستان زیرکوه در همه عرصه‌های سیاسی و اجتماعی و مذهبی تاکنون پیشتاز بوده‌اند.

وی با بیان اینکه شهرستان زیرکوه نیازمند انجام کارهای فراوانی است، تصریح کرد: امیدواریم با همدلی، همراهی و کمک همدیگر بتوانیم گام‌های مثبتی برای توسعه این شهرستان مرزی برداریم.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس دهم خاطرنشان کرد: مناطق کوچک مثل شهرستان زیرکوه جای انجام کارهای سیاسی نیست و کار سیاسی کردن در این مناطق خیانت به نظام و انقلاب است.

فلاحتی تاکید کرد: آنقدر عمق محرومیت و مشکلات در این شهرستان محروم زیاد است و مردم درگیر مشکلات ابتدایی زندگی هستند که صحبت از مسائل سیاسی و جناح‌بندی اگر در این مناطق رسم شود نخستین زیان به خودمان خواهد رسید.

وی اذعان داشت: همه نخبگان و مردم متدین شهرستان باید تلاش کنند حول محور وحدت و همراهی برای رفع محرومیت منطقه قدم‌های اساسی را بردارید.

در این مراسم محمد موحدیان به عنوان مسؤول دفتر ارتباطات مردمی نماینده مجلس در شهرستان زیرکوه منصوب شد.

گفتنی است؛ فرهاد فلاحتی قبل از مراسم افتتاح دفتر با حضور در گلزار شهدای شهر حاجی‌آباد، ضمن قرائت فاتحه با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme