سرخط ویژه
خانه / اخبار / دریافت نظرات و پیشنهادات
suggestionBox

دریافت نظرات و پیشنهادات

باسلام و احترام.

از تمام صاحب نظران عزیز دعوت می کنم، نظرات خود را برای بهره برداری بگذارند.

 

۱۳۶ دیدگاه

 1. با سلام
  تبریک عرض می کنم جناب اقای فلاحتی
  از ۲۳ اذر در حوزه انتخابیه شما کسی نظر و پیشنهادی برای شما نداشته.این یعنی همه چیز عالیه وکارا خوب پیش میره.

  • با سلام.از توجه شما ممنونم.به دلیل مشغله ی کاری و البته مشکلات سایت نتوانستم نظرات مردمی را به روز کنم البته این به معنای ندیدن نظرات نیست بلکه تمام آنها دیده شده و مورد توجه قرار گرفته است.

 2. باسلام جناب آقای فلاحتی وبه خصوص آقای قربانی نوشته روزنامه زمانی که نماینده بودید بخوانیدمخصوصاً زمان انتخابات مجلس و به عقب برگردید که از قول شما نوشته بودند راهن خراسان جنوبی به تصویب رسید !!!کو؟چرا اجرائی نشد در استان های دیگر چرا پروژه ها زود و روان اجراء میشود ۸سال عضوهئیت رئیسه مجلس بودید و خود من به علت عضویت درعضوهئیت رئیسه مجلس مجدد به شما را ی دادم .آقای خدمتگزار استاندار وقت در سخنرانی ۲۲بهمن ۹۴اعلام کرد طی پیگیری آقای هروی راه خراسان جنوبی درردیف بودجه به آن اختصاص یافت که این موضوع مورد اعتراض آقایان فلاحتی و اسماعیلی قرار گرفت شما در زمان تبلیغات انتخاباتی گفتید با انتخاب آقای فلاحتی قاینات و زیرکوه۲نماینده خواهد ولی متاسفانه طبق سخرانی آقای عبادی و اعتراض ایشان به آقای نوبخت ردیف اعتباری راه آهن خراسان جنوبی در اعتبارات سال ۹۶کلاً حذف شده ،خراسان جنوبی با داشتن ۴نماینده و جنابعالی ۵نماینده !!!!داشته باشدو به همین راحتی اعتبار منظورشده راه آهن حذف شود مردم به خاطر تبلیغات به شما و کسی که شما از آن پیشتبانی کردید رای دادند امیدوارم در آن دنیا آقایان که پا پیش میگذارند و آقایانی که پیشتبانی میکنند مشکلی نداشته باشندهرچند این مطالب را در سایت خود قرار نخواهید داد

  • سلام و تشکر.اعتراض به سخنان استاندار وقت به خاطر تبلیغ توسط مجری انتخابات به نفع نامزد خاص بود.پیگیرهای ما در ادامه پیگیری های قبلی نمایندگان بوده و دراین راه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده ایم دراین خصوص گزارش به مردم داده ام.

 3. با سلام خدمت جناب آقای فلاحتی
  برای فولاد و موضوع اشتغال جوانان چه کرده اید.آیا این درسته ما که آشنا و پارتی نداریم نتونیم بریم تو فولاد سر کار؟این عدالته؟با کدوم اصول و اصول گرایی جور درمیاد؟

  • سلام بکار گیری در فولاد تابع شرایط خود در بخش خصوصی و دولتی خواهد بود البته بعد از تکمیل شدن انشالله تلاش خواهیم کرد تا ضوابط رعایت شود.گزارش کارهای انجام شده برای فولاد را به مردم داده ام.

 4. اصلاحیه پیام قبل براهتی=براحتی

 5. باسلام ودرودبه محضرنماینده محترم لطفاازاین تاریخ به بعدازحضوراستانداروهواداران دولت که باولایت فاصله دارنددرشهرستان استقبال زیادی نکنیدوازدعوت چنین کسانی پرهیزفرماییدومجالس وجلسات ولایتمداری رابیشترسوق دهیدتامردم روشن فکرشوندودشمنان ولایت واسلام رابشناسندودرآینده نزدیک بتوانندبراهتی تصمیمات مثبت واسلام پسنداتخاذکنند.

 6. همشهری از دیار طلای سرخ و یاقوت جهان

  با سلام خدمت نماینده محترم شهرستان
  میخواستم بپرسم استخدامی دانشگاه بزرگمهر به کجا رسید??????????
  آیا امیدی هست????????
  خواهشمندم واضح و شفاف بیان بفرمائید با تشکر فراوان از لطفتان

 7. سلام جناب فلاحتی
  خواهشا در بحث اشتغال ورود کنیدشما را چه به برجام و ….کاری برای جوانان شهرستانهای قاین وزیرکوه انجام دهید تا جوانهای امسال من توی این شهر و آن شهر غریبانه ودور از خانواده نباشیم اگه میدونید نمیشود کاری کرد از خیرینی که در کشور زیاد هستندمنطقه رو بهشون معرفی کنید تاشاید اونها کاری انجام دهند.

 8. آیا زنگ خطر دانشگاه ها هم در قاین به صدا درخواهد آمد

  آموزش وپروش که خوب شد تا سره از ناسره مشخص شود

  اقای نماینده برای شهرستان خود کاری کنید

  هرچند که قدرت دست …………..است و دوستان ایشان دستور میدهند

 9. باسلام خدمت نماینده محترم جناب آقای فلاحتی.
  هیچ شکی در اهتمام و حساسیت جنابعالی و همکارانتان در دغدغه موضوع بیکاری وجود ندارد.اما من با بیکاری فرزند تحصیل کرده ام چه کنم وقتی که می گوید ومی بینم کسانی با سفارش و بدون هیچ ضابطه و سنجشی در مجموعه فولاد مشغول به کار می شوند.تلخی بی عدالتی و بی ضابطگی بیشتر از درد بیکاریش عذاب آوره وقتی می بینم فرزندم که در بهترین دانشگاه کشور تحصیل کرده خودش رو شکست خورده بی عدالتی و پارتی بازی می داند و هر روز داره حرص می خوره.به خاطر خدا و تعهدی که به مردم دارید این موضوع را ضابطه مند کنید تا حجت بر همه تمام بشه. فکر می کنید بعد از این به امثال فرزند من می شه صحبتی از قانون و عدالت کرد؟مگر اون مجموعه هیات مدیره نداره که استخدام رو ضابطه مند کنند؟
  با تشکر

 10. باسلام خواهشمند است درخصوص تدوین منشور حقوق معلم درکمیسیون اقدام فرمایید زیرا هیچ قانونی ازمعلم درمقابل توهینها و بدرفتاری ها وجود ندارد. وای به روزی که شان معلم خرد شود که ضربه به کل فرهنگ و آینده خود دانش آموزان می خورد.

 11. حمیدرضا طهماسبی زاوه

  بسمه تعالی
  محضر گرامی جناب فلاحتی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی

  بازنشسته آئینه شاغل است (مقام معظم رهبری )
  با عرض سلام و ادب و احترام و تشکر و امتنان از توجه حضرتعالی به مشکلات عدیده بازنشستگان و دلیر مردان ۸ سال دفاع مقدس که بهترین لحظات عمر خود را درراه حفظ امنیت و حدود و ثغور میهن اسلامی سپری و درجهت پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری و فرماندهی معزز کل قوا قدم برداشته اند حال این پیشکسوتان عرصه های ایثارو شهادت بعلت نابرابری و شکاف فاحش در پرداختی ها و مکفی نبودن حقوق درپیچ و خم های زندگی گرفتار و واقعا ازنظر معیشت زندگی درشرایط بسیار نامطلوبی قرار گرفته اند و بعلت نا کارآمدی قانون نظام هماهنگ پرداخت حقوق و مدت پنج سال اجرای آزمایشی و از طرفی تمدید سال به سال قانون مدیریت خدمات کشوری مصوبه ۸ / ۷ / ۱۳۸۶ ظلم مضاعف بر این قشر بازنشستگان ، مستمری بگیران و وظیفه بگیران نیروهای مسلح گردیده است لذا با عنایت به تصویب اخیر ماده ۳۷ قانون برنامه ششم توسعه درمجلس شورای اسلامی ایران و خوشحالی چندین هزار بازنشستگان و خانواده های آنان از باب مصوب شدن ماده مذکور از حضرتعالی و سایر نمایندگان محترم مجلس کمال تشکر و امتنان را داریم و استدعا میشود با جابجائی در ردیف های بودجه و درنهایت افزایش اعتبار مورد نیاز تطبیق حقوق بازنشستگان با شاغلین مندرج درجدول شماره ۹ صفحه ۱۷۴ ردیف ۱۲۰ لایحه بودجه ۱۳۹۶ که از سوی دولت فعلا یکهزار میلیارد تومان درنظر گرفته شده این معضل حل شود درغیراینصورت اعتبار موردنظر دولت تحت هیچ شرایطی درسال ۹۶ برای اجرای همسان سازی کافی نبوده و بازه زمانی پنجساله ( طول برنامه ششم ) به معنای واقعی به هیچ یک از بازنشستگان همسان سازی تلقی نخواهد شد . استدعا داریم باعنایت به اینکه جناب آقای دکترنمکی معاون محترم سازمان برنامه بودجه درجمع کثیری از بازنشستگان کشوری درمورخه ۲۸ / ۱۰ / ۹۵ درسازمان برنامه و بودجه صراحتا اعلام نمودند که دولت هماهنگی دارد تا ۱۰ برابر، بودجه همسان سازی درلایحه بودجه ۹۶ کل کشور افزایش یابد و باتعدادی از نمایندگان محترم مجلس نیز سازمان مذکور رایزنی نموده علیهذا درتقدم یکم بازه زمانی کلا حذف و یا حداکثر به ۲ سال( ۹۶ ، ۹۷) تقلیل یابد و ۸۰ درصد درابتدای سال ۹۶ و ۱۰ درصدابتدای سال ۹۷ اجرا و به این نابرابری و ناعدالتی درپرداختی ها خاتمه تا این عزیزان رنج کشیده و یادگاران ۸ سال دفاع مقدس در چند سال عمربازنشستگی دعا گوی حضرتعالی و سایر نمایندگان محترم باشند.
  با تقدیم احترام ازطرف
  جمع کثیری از بازنشستگان نیروهای مسلح
  مورخه ۷ / ۱۱ / ۹۵

 12. سلام.
  لطفا شبانه روزی شدن و تجهیز درمانگاه تامین اجتماعی قاین را که نیاز خانواده های جامعه کارگری شهرستان است را پیگیری و تسریع نمایید . با سپاس

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme