خانه / اخبار / پیام روابط عمومی دفتر نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی به مناسبت نیمه شعبان ولادت با سعادت حضرت قائم (عج)

پیام روابط عمومی دفتر نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی به مناسبت نیمه شعبان ولادت با سعادت حضرت قائم (عج)

روابط عمومی دفتر نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی طی پیامی فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت مهدی موعود (عج) را تبریک گفت:

دراین پیام آمده است:

” اللهم عجل لولیک الفرج”پانزدهم شعبان”، روز میلاد فرخنده     حضرت‌ بقیه‌الله‌ الاعظم (عج) طلیعه عدالت و یگانه منجی عالم بشریت بر تمامی منتظران‌ حضرتش‌ تبریک و تهنیت باد.این عید خجسته شوق دیدار جمال موعود را در دلها دو چندان می کند. موعودی که ولادتش بوستان مقدس نبوی را آراست. او که سال هاست منتظرانش سر بر سجاده عشق و ارادت، ظهورش را طلب می کنند تا به فضل حضورش، امتداد انوار خورشید عدل و داد به قنوت دستان منتظر، گره خورده و بنیان جهل، ظلم و جور از جهان برچیده شود.
بدون شک انتظار ظهور خاتم الاوصیاء و مفخر الاولیاء که همواره منشأ خیر و برکت بوده، موجب تداوم حرکت جامعه به سوی سعادت و معنویت است.

اینک با تبریک ولادت با سعادت دوازدهمین پیشوای شیعیان جهان حضرت ولی عصر (عج) از خداوند منان تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روز افزون ایران اسلامی و موفقیت و سر بلندی تمامی هموطنان به ویژه مردم شریف و ولایی شهرستان های قاینات و زیرکوه را خواستار است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme