خانه / اخبار / پیام روابط عمومی دفتر نماینده به مناسبت ۱۳ فروردین روز طبیعت

پیام روابط عمومی دفتر نماینده به مناسبت ۱۳ فروردین روز طبیعت

روابط عمومی دفتر نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی طی پیامی روز ۱۳ فروردین که به نام روز طبیعت نامگذاری شده است را گرامی داشت:

به نام پروردگار آفریننده هستی

بهار، پیام آور تعادل است و اینکه در سایه تعادل، زندگی زیبا می شود. با دیدن بهار، رحمت و محبت خداوند را به یاد می آوریم. در اینکه چشمه مهر ایزد همواره به سوی آدمیان و همه موجودات، سرازیر است و ما اگر او و نشانه هایش را فراموش کنیم، او هرگز ما را فراموش نمی کند و با دگرگونی فصل ها نیز به جلوه گری قدرت
بی پایانش می پردازد تا شاید دلی به یاد او افتد و به شوق او بتپد و بر اثر تماشای جلوه هایش، اشک شوق از چشمی جاری شود .

طبیعت به عنوان یکی از نشانه های خدا، سرشار از درس و عبرت است. دلی که بیدار است، در هر پدیده ای عبرتی می بیند و از هر نشانه ای، درسی می آموزد. بیداردلان، از بهار، درس تحول و نوشدن می آموزند. به تعبیر نبی مکرم اسلام حضرت رسول اکرم (ص) : آن کس که با تغییر دنیا از وضعی به وضع دیگر آگاه نشود، از غافل ترین مردمان است.

روابط عمومی دفتر نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک مجدد سال جدید و شاد باش سیزدهم فروردین روز طبیعت به مردم شریف شهرستان های قاینات و زیرکوه از عموم شهروندان متدین و فهیم انتظار دارد در سالی که به نام سال “جهش تولید ” از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است. در جهت حفاظت از محیط زیست کوشا بوده و امانت نسل های آینده را به خوبی برای آنان نگهداری نمایند .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme