خانه / اخبار / پیام روابط عمومی دفتر نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز جمهوری اسلامی

پیام روابط عمومی دفتر نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز جمهوری اسلامی


روابط عمومی دفتر نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در پیامی فرارسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام:

۱۲فروردین ۱۳۵۸ روز تحقق عصاره تلاش های تاریخی ملت ایران در دستیابی به آرزوهای دیرین و یکی از تأثیرگذار ترین روزهای تاریخ اسلام و ایران محسوب می شود.

در ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ پیروزی جمهوری اسلامی ایران با رأی حداکثری و قاطع امت همیشه در صحنه به رهبری امام خمینی (ره)، مُهر تأیید و تأکید گرفت.
حماسه ملت ایران در ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ مردم جهان را به اندیشه ای نوین و تأثیرگذار برای ساختن جامعه اسلامی امیدوار کرد.

در این روز به تمامی مردم آزاده جهان و به ویژه مسلمانان ثابت شد که آموزه های اسلام ناب محمدی (ص) رهایی بخش انسانهای آزاده جهانیان خواهد بود.

امام خمینی (ره) بنیانگذار بزرگ انقلاب اسلامی ایران روز ۱۲ فروردین را از بزرگترین اعیاد ملت ایران دانستند و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز حرکت مردم ایران را حرکتی بر پایه تفکر و شریعت اسلامی بیان می کنند.

با تبریک این عید و یوم الله بزرگ به عموم ملت مسلمان، شجاع و همیشه در صحنه ایران خصوصاً مردم شریف و ولایی شهرستان های قاینات و زیرکوه ,موفقیت همگان را در راستای آرمان های بلند امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme