خانه / اخبار / پیام تبریک روابط عمومی دفتر نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی به مناسبت اعیاد شعبانیه

پیام تبریک روابط عمومی دفتر نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی به مناسبت اعیاد شعبانیه

روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی حلول ماه شعبان و اعیاد شعبانیه را تبریک گفت.
متن پیام:
بسمه تعالی
حلول ماه مناجات و دعا، ماه تهذیب و آمادگی برای میهمانی خدا که مزین به میلاد ستارگان آسمانی، حضرت امام حسین (ع)، قمربنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس (ع) و سید الساجدین امام زین العابدین (ع) را به محضر مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و و مردم مؤمن و ولایی شهرستان های قاینات و زیرکوه تبریک و تهنیت عرض می کنم.
در آغاز این ماه درس آزادگی را در مدرسه سرخ شهادت و در کلاس انسان‌ساز و تاریخ ساز سالار شهیدان می آموزیم و همنوا با ساقی با وفای دشت نینوا، حدیث رشادت و وفاداری را از عمق جان زمزمه می کنیم. آنگاه از صحیفه شوریدگی و دلدادگی سیدالساجدین، زین‌العابدین جرعه جرعه عبودیت به درگاه خداوند یگانه را می‌چشیم. در این روزها بیش از هر زمانی یاد و خاطره رشادت ها ی دلیرمردان پاسدار این سرزمین را گرامی داشته و قدردان ایثارگری های جانبازان سرافراز میهن عزیزمان هستیم.
در این ایام ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و دعای تعجیل فرج حضرت حجت بن الحسن (عج)، سلامت و پیروزی برای تمام ملت سرافراز ایران از پیشگاه حضرت حق خواستارم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme