خانه / اخبار / پیام تبریک دفتر نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی(ع) و روز پدر

پیام تبریک دفتر نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی(ع) و روز پدر

 

«وَ اعْبُدُوا اللَّهَ وَ لا تُشْرِکُوا بِهِ شَیْئاً وَ بِالْوالِدَیْنِ إِحْساناً»

روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی طی پیامی ولادت فرخنده و باسعادت مولی الموحدین حضرت علی ابن ابی طالب علیه السلام و روز پدر را تبریک گفت:

متن پیام:
میلاد مسعود اولین کوکب رخشان سپهر ولایت و امامت بر عاشقان و شیفتگان حضرتش گوارا باد. روز تولد حیدر کرار و صفدر میدان های مقابله با تاریکی و‌ جهل و عدالت گستر بی‌همتای عالم امکان که مصادف با تجلیل از مقام شامخ پدر- این اسطوره متین و ستون خانواده- مایه مباهات و فخر رادمردان است.
پای گذاشتن در رکاب اسوه تقوی، مظـهر ایمـان و عـزت آل نبی، منشـاء جود و سخاوت، عظمتی راسخ می‌طلبد که شایسته دلاور مردان است‌. نقش سازنده و متقن پدر دوشادوش مادر، مثال دژ مستحکمی است که از بنیان و اساس خانواده صیانت می‌نماید‌.
روابط عمومی دفتر نماینده سیزدهم رجب سالروز میلاد با سعادت اولیــن اختر تابناک آسمان امـــــامت و ولایت، مولی الموحدین حضرت امام علی( ع)و روز پدر را به عموم مردم متدین و گرانقدر ایران اسلامی به ویژه مردم شریف و ولایی شهرستان های قاینات و زیرکوه و همه پدران فداکار این مرز و بوم علی الخصوص پدران شهیدان و ایثارگران سرافراز تبریک و تهنیت عرض نموده وامید است که در سایه الطاف حضرت حق از رهروان صدیق آن امام همام باشیم.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme