خانه / اخبار / پیام روابط عمومی دفتر نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی به مناسبت ولادت با سعادت امام جواد (ع)

پیام روابط عمومی دفتر نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی به مناسبت ولادت با سعادت امام جواد (ع)

روابط عمومی دفتر نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی سالروز ولادت باسعادت نهمین اختر آسمان امامت و ولایت حضرت جواد الائمه علیه السلام فرزند بزرگوار ثامن‌الحجج حضرت علی بن موسی الرضا علیه‌السلام را به عموم ملت آزاده ایران تبریک و شادباش عرض می‌کند.

فرا رسیدن دهمین روز از ماه پر برکت رجب و سالروز ولادت با سعادت نهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، مظهر جود و سخا حضرت امام محمد التقی (ع) را به تمامی مسلمانان و شیعیان جهان به ویژه مردم ولایی و مؤمن شهرستانهای قاینات و زیرکوه تبریک وتهنیت عرض می کند.
امام جواد علیه السلام با بهره‌مندی از علوم و معارف ناب توحیدی گنجینه ای عظیم از علم و حکمت بودند که مسلمانان را به سلاح علم و ایمان مجهز کردند. علم و احاطه ایشان بر مسائل فقهی، تفسیری و عقیدتی یکی از مهمترین عوامل موثر در حفظ دین مبین اسلام بود. این امام بزرگوار در خفقان حکومت عباسی با برگزاری جلسات مناظره و مباحثه به ترویج احکام الهی پرداخته و در تبیین نظام ولایی به عنوان نظام کامل قرآنی در حوزه سیاسی عملکردی بی نظیر داشتند. دفتر زندگی پر بار ایشان آکنده از برگ‌هایی زرین مکارم اخلاق، استجابت دعاها و ارتباط صمیمانه و همدردی با اصحاب و یاران است.
امید است که در سایه الطاف الهی و با تأسی به آن امام همام، خود را به زیور علم و ایمان بیاراییم و کسب معرفت و دانش را سر لوحه برنامه‏ زندگى خویش در عرصه های گوناگون فردی و اجتماعی قرار دهیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme