خانه / اخبار / پیام روابط عمومی دفتر نماینده به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن

پیام روابط عمومی دفتر نماینده به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی طی پیامی فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و بیرون راندن کفر و ستم از کشور را گرامی داشت.

متن پیام
بسم الله الرحمن الرحیم

۲۲ بهمن ماه یاد آور رشادت ها و از خودگذشتگی هایی است که منجر به پیروزی انقلاب مردمی، دینی و هدفمند ملت ایران شد و شروع جنبش عدالت خواهی در سراسر جهان را رقم زد و تجلی قدرت اراده مردم بر گلوله استبداد را به رخ کشید.

۲۲ بهمن روز دلدادگان عاشقی است که با عشق به کلام امام راحل (ره) گل تکبیر و شهادت را در جای جای میهن شکوفاندند ، روز پیروزی حق بر باطل و روز پیروزی این ملت عظیم و سرفراز است که ” استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی” را به ارمغان آورد.
در این روز بزرگ با آرمانهای والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای عظیم الشان انقلاب و نیز رهبر فرزانه انقلاب ، مقام معظم رهبری پیمانی دوباره می بندیم که همواره با عشق و اخلاص در تحقق این آرمانها و نیز پشتیبانی از ولایت فقیه در راه اعتلا ، اقتدار و سرافرازی میهن اسلامی گام برداریم .
ملت فهیم و معتقد ایران اسلامی در تمام بزنگاه های حساس که در طول سالیان گذشته برای کشور پیش آمده است، یکپارچه و باشکوه، حضوری قدرتمند داشته اند و تهدیدها را یک به یک خنثی‌ساخته اند و پیام انقلاب که همان مقابله با کفر و ‌ستم و به رسمیت شناختن خواست ملت ها است را فارغ از مرزهای جغرافیایی به گوش جهانیان رسانده اند و این امر مسئولیت کارگزاران مردم در نظام جمهوری اسلامی را سنگین تر از گذشته کرده است.

روابط عمومی دفتر فرهاد فلاحتی نماینده مردم شریف قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب و دفاع مقدس، فرا رسیدن چهل و یکمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده های محترم و معزز شهدا، ایثارگران، عموم ملت سربلند ایران اسلامی خصوصاً مردم مؤمن و ولایی شهرستانهای قاینات و زیرکوه تبریک و تهنیت عرض مینمایند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme