خانه / اخبار / بررسی طرح الزام گنجاندن سرفصل جنایات آمریکا در کتاب‌های درسی مدارس و دانشگاه‌ها

بررسی طرح الزام گنجاندن سرفصل جنایات آمریکا در کتاب‌های درسی مدارس و دانشگاه‌ها


نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح الزام گنجاندن سرفصل جنایات آمریکا در کتاب‌های درسی مدارس و دانشگاه‌ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده«فرهاد فلاحتی»نماینده مردم شریف قائنات و زیرکوه و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی  در گفت‌وگو با ایسنا/خراسان جنوبی، با اشاره به ۱۳ آبان روز مباره با استکبار جهانی، اظهار کرد:

در چهار دهه پس از انقلاب اسلامی، مردم به این آگاهی رسیده‌اند که محور و نظام سلطه آمریکا است.

وی افزود: بخشی از این سلطه‌گری مربوط به انقلاب اسلامی است، چراکه آمریکا هیمنه نظام و انقلاب اسلامی را دیده و با آن مخالفت می‌کند.

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روحیه استکباری آمریکا، تصریح کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا طبع یک جانبه‌گرایی دارد.

فلاحتی ادامه داد: وقتی ترامپ اعلام کرد که به خاطر نفت در سوریه می‌ماند، طبیعی است این روحیه در حوزه‌های دیگر نیز دیده خواهد شد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی افتخار دارد که در روزی به نام ۱۳ آبان اولین شاخ آمریکا را در کشور شکست، تصریح کرد: جمهوری اسلامی در این سال‌ها در مقابل استکبارگران ایستادگی کرده، با آن مقابله کرده و آمریکا را به عنوان سلطه‌گر جهانی به تمام ملت‌های آزاده جهان معرفی کرده است.

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در مجلس شورای اسلامی طرح الزام گنجاندن سرفصل جنایات آمریکا در کتاب‌های درسی مدارس و دانشگاه‌ها در حال بررسی است.

فلاحتی یادآور شد: اگر این طرح تصویب شود، این موضوع در کتب درسی و برنامه‌های آموزش و پرورش نیز گنجانده می‌شود.

انتهای پیام

خبرنگار زهرا حمیدی دبیر سپیده قلندری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme