خانه / اخبار / عشق به شهادت در نسل جوان وجود دارد(نامگذاری فرودگاه بین المللی بیرجند)

عشق به شهادت در نسل جوان وجود دارد(نامگذاری فرودگاه بین المللی بیرجند)

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده؛به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خبری جماران    تهران؛«فرهاد فلاحتی» نماینده مردم شهرستان‌های قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به نامگذاری فرودگاه بیرجند به نام سردار شهید کاوه گفت: از ایده پردازان این حرکت مهم فرهنگی در راس آن استاندار خراسان جنوبی تشکر می‌کنم.

فرهاد فلاحتی افزود: حرکت دیگری هم پشت این نامگذاری وجود دارد که آن انسجام بخشی در استان به لحاظ مسائل فرهنگی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه شهدا مظهر وحدت ما هستند، اضافه کرد: استان نیاز به وحدت بخشی دارد و بهترین روش‌های وحدت بخشی این علم‌ها و بیرق‌ها هستند.

فلاحتی عنوان کرد: مقام معظم رهبری می‌فرمایند که زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست چرا که یاد شهدا ما را از خیلی از مشکلات واکسینه می‌کند.

وی بیان کرد: بعضی اوقات بحث می‌شود که چرا فرزندان ما شبیه امثال شهید کاوه‌‎ها نیستند که این موضوع منطقی نیست و تشعشع شهید حججی در تاریخ انقلاب اسلامی ما ماند که این شهید از نسل جدید بود و تفاوتی بین این شهید با شهدای دوران دفاع مقدس وجود ندارد.

نماینده مردم شهرستان‌های قاینات و زیرکوه اظهار داشت: در مطالعه وصیت نامه شهدا در تمام وصیت نامه‌ها دو موضوع و بسامد از جمله اخلاص و پیروی از ولایت فقیه در عمل دیده می‌شود.

فلاحتی افزود: انقلاب اسلامی ایران در ۴۰ سالگی خود به این عظمت رسیده که برای موفقیت در گام دوم انقلاب به اخلاص و ولایت پذیری نیاز داریم که هر چه از این دو مسیر فاصله بگیرم، ضربه خواهیم خورد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme